IEEE 1. Nemzetközi Konferencia a társadalmi automatizálásról (SA 2019)

Az első IEEE Societal Automation konferenciát szeptember 4. és 6. között tartották. A konferencia célja új perspektívák megnyitása az interdiszciplináris kutatásban, a kutatási eredmények közvetlen felhasználására összpontosítva a társadalom szolgálatában. Az Óbudai Egyetem Egyetemi Kutatási, Innovációs és Szolgáltató Központjának kutatói képviselték a kiber-orvosi rendszerek interdiszciplináris területét.

Dr. Prof. Kovács Levente és Dr. Drexler András Dániel András a Társadalmi Automatizálás első nemzetközi konferenciáján ismertették a Fiziológiai Ellenőrző Kutatóközpont legfrissebb eredményeit. Dr. Prof. Kovács Levente, az Óbudai Egyetem rektora az egyetemek közötti együttműködés megkönnyítése érdekében a szervező egyetem, az AGH Tudományos és Műszaki Egyetem vezetőivel is találkozott.