- Elérhetőség -

puskas.melania@uni-obuda.hu

Puskás Melánia

Phd hallgató

Puskás Melánia 2021-ben szerzett mérnökinformatikus Bsc. diplomát, 2023-ban mérnökinformatikus MSc diplomát és jelenleg az Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskola hallgatója az Óbudai Egyetemen. 2020-tól az Élettani Szabályozások Kutatóközpont tagja. 2021-től először demonstrátorként, majd jelenleg doktorandusz hallgatókét oktatási tevékenységet folytat Rendszer- és Irányításelmélet, Irányítástechnika és Rendszerelmélet tárgyakból. 2021-ben és 2023-ban I. helyezést ért el az Országos Tudományos Diákköri Konferencián. 2022-ben elnyerte az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar Kíváló Hallgatója Díját. Az IEEE HS Student Paper Contest pályázaton 2021-ben és 2022-ben I., 2023-ban II. helyezést ért el. Az Óbudai Egyetem Kiberorvosi Kompetencia Központ „Innovációs szolgáltató bázis létrehozása diagnosztikai, terápiás és kutatási célú kiberorvosi rendszerek fejlesztésére” projekt (2019-1.3.1-KK-2019-00007) tumormodellezéssel és terápiagenerálással foglalkozó alprojektjének tagja. Kutatási témája egy olyan zajmodell megalkotása, amelyet állatkísérleti mérésekhez fognak használni. Kutatásait Dr. Drexler András Dániel témavezetésével végzi. Jelenleg több, mint 10 publikáció szerzője. 2020-tól IEEE tag.

Tanulmányok:

• Mérnökinformatikus BSc